Pytania

Jak długo trwa instalacja?
Czas montażu standardowo wynosi 1-2 dni, przy rozwiązaniach nietypowych (bardziej wymagające projekty) maksymalnie 3 dni.
Jaka jest żywotność poliwęglanu?
Poliwęglan jako pokrycie dachowe przeszedł w ostatnim czasie znaczną odnowienie. Jakość tego materiału jest obecnie na bardzo wysokim poziomie. W porównaniu do starszych typów nie żółknie i nie staje się łamliwy. W przypadku uszkodzenia istnieje możliwość wymiany poszczególnych desek.
Czy szklana pergola hałasuje podczas deszczu?
„Głośna pergola w deszczu” to mit. Wręcz przeciwnie, gdy pada deszcz, szklany dach pergoli wytwarza znacznie niższy poziom hałasu niż wersja z poliwęglanu lub blachy.
Jak długi jest okres gwarancji?
Długość okresu gwarancji zależy od wybranego przez Ciebie produktu. Tak czy inaczej, wszystkie nasze produkty (pergole, dachy...) przechodzą bardzo złożoną, ale wysokiej jakości certyfikację. Dlatego możemy zagwarantować ich długą żywotność, a niektóre produkty objęte są 10-letnią gwarancją.
Czy mleczna wersja dachu nie pochłania za dużo światła?
Mleczna wersja pergoli w wygodny sposób łączy wysoką przezroczystość materiału z ochroną przed promieniami słonecznymi. Jest to idealne rozwiązanie zapobiegające przegrzaniu przestrzeni pod pergolą.
Czy można u Państwa zamówić pergolę na wymiar?
Oczywiście oprócz klasycznych wymiarów, po uzgodnieniu możemy przygotować dla Państwa pergolę na wymiar, nie tylko pod względem wymiarów, ale również pod względem kolorystycznym.
Czy mogę sam zbudować szopę?
W jakimś tzw „rozwiązania blokowe” umożliwiają, możemy dostarczyć Państwu rysunki konstrukcyjne, które ułatwią Państwu samodzielny montaż.