Instrukcje

1. Specyfikacja pergoli

Wybór pergoli będzie dość prosty. Przejrzyj naszą ofertę na stronie i wybierz projekt, który Ci się podoba i spełnia Twoje wymagania. Wprowadź niezbędne wymiary i opisz inne specyfikacje dotyczące konstrukcji pergoli. Następnie nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje się z Tobą i wspólnie określicie zgodność Waszych wymagań z naszymi możliwościami.

Budowa pergoli na wymiar
Zapewnimy Ci kompleksową usługę i budowę pergoli pod klucz. Od wyboru odpowiedniej opcji po końcową realizację projektu. Nasze usługi obejmują również transport i montaż. Kalkulacja ceny zostanie dostosowana do Twojej pergoli i konkretnych wymagań.

2. Oferta cenowa pergoli

Oferta cenowa każdej pergoli będzie wynikiem przesłanej przez Państwa specyfikacji i zostanie wcześniej uzgodniona z naszym przedstawicielem handlowym. Wynikowa cena zależy zatem od wyboru wariantu pergoli, jej wymiarów, zastosowanych materiałów i akcesoriów, odcienia koloru oraz samego projektu pergoli.


Cena jest składnikiem zmiennym w zależności od wybranych opcji


Każda pergola posiada inny rodzaj konstrukcji. Oznacza to, że cenę możemy dostosować do Twoich wymagań i możliwości. Ciekawym rozwiązaniem może być dodanie ścian bocznych do pergoli lub wybór przeszkleń, za pomocą którego stworzymy kompletny ogród zimowy.

3. Pomiar pergoli

Po zatwierdzeniu przesłanego kosztorysu budowy pergoli nasz ekspert skontaktuje się z Państwem i po wcześniejszym uzgodnieniu zostanie przeprowadzona ostateczna orientacja przyszłej budowy. To już ostatni krok przed wykonaniem
pergoli na podstawie Państwa preferencji. Dbamy o dokładną realizację, tak aby wszystko razem do siebie pasowało.

Ostatecznie skupimy się na stworzeniu wariantu dostosowanego do Twoich potrzeb

Ostateczne skupienie pomoże nam wykryć nieprawidłowości w fundamencie, a także w miejscach zakotwienia pergoli do budynku. Ważne jest, aby komunikacja i współpraca Klienta z naszymi ekspertami działała. Należy określić, gdzie będzie podnoszona woda, jak gruba jest warstwa izolacji na domu, gdzie przebiegają linie rozprowadzające w ścianie i inne parametry, które mogą mieć wpływ na finalną realizację konstrukcji pergoli.

4. Produkcja pergoli

Po ostatecznym ukierunkowaniu pergoli na miejsce jej realizacji dokumenty trafiają do produkcji, której proces trwa kilka tygodni. Czas produkcji Twojej pergoli zależy przede wszystkim od jej wymiarów i złożoności konstrukcji. Profile aluminiowe oraz pokrycia dachowe wykonywane są na zamówienie klienta.

Wariant niestandardowy 

Dzięki własnej produkcji profili aluminiowych jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązanie dostosowane do Twoich wymagań. Przy wyborze wymiarów, koloru i innych parametrów warto wziąć pod uwagę również wygląd miejsca realizacji. Efektem będzie idealne dopasowanie pergoli do domu i jego otoczenia.

5. Finalna realizacja pergoli

Montaż wybranej pergoli jest prosty i zajmuje 1-2 dni. Czas montażu zależy od złożoności konkretnej konstrukcji i stanu podłoża. W wyjątkowych przypadkach, w przypadku bardziej skomplikowanej konstrukcji, montaż może wydłużyć się maksymalnie do 3 dni.

Budowa pod okiem doświadczonych fachowców

Ostateczna budowa stanowi dla nas, jako deweloperów, bardzo ważny krok. Cały proces odbywa się pod okiem doświadczonych ekspertów. Pergola ma po prostu siedzieć z domem i spełniać swoją funkcję. Wreszcie, klient musi być zadowolony.